Dünya sustu O susmadı

Dünya sustu O susmadı

İsrail ve Filistin arasında süren savaşta hayatını kaybeden insanlar için tepkiler giderek büyüyor. Dünyanın bir kısmının seyirci kaldığı şiddete dünyaca ünlü bazı isimler kayıtsız kalmadı. Milyonlarca insanın hayran olduğu yıldız şarkıcı Rihanna saldırılarda hayatını kaybeden insanlar için paylaşım yaptı. Rihanna paylaşımında "İsrail ile Filistin arasında gördüğüm şiddetten dolayı kalbim kırılıyor!" dedi.

13 Mayıs 2021 - 13:42

 

İsrail'in hafta başından bu yana Gazze ve Doğu Kudüs'te Filistinleri ablukaya alıp çok sayıda sivili katletmişti. Bu gelişmelerden sonra birçok ünlüden Filistin halkına destek geldi.

 

Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepkiŞarkılarıyla milyonları peşinden sürükleyen Rihanna'da yaşanan insanlık dışı muameleye sessiz kalmadı.

 

Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepkiBaşarılı şarkıcı 95 milyonluk Instagram hesabından çocukların öldüğü savaşa tepki gösterdi.

 

Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepkiYıldız şarkıcı devletlerin yanlış politikasından dolayı masum insanların öldüğünü, bir an önce bu duruma çözüm bulunması gerektiğine de vurgu yaptı.

Barbadoslu yıldız paylaşımında şu sözlere yer verdi;

Barbadoslu yıldız paylaşımında şu sözlere yer verdi;"İsrail ile Filistin arasında gördüğüm şiddetten dolayı kalbim kırılıyor! Görmek için çıplak değilim! Masum İsrailli ve Filistinli çocuklar bomba barınaklarında saklanıyor, sadece Gazze'de 40'tan fazla hayat kaybediliyor, bunlardan en az 13'ü masum çocuktu!"

Çocukların öldüğü savaşa Rihanna'dan tepki"Bir çeşit çözüme ihtiyaç var! Ne yazık ki masum insanların hükümetin ve aşırılık yanlılarının sürdürdüğü düşüncelerin kurbanı olduğunu görüyorum ve bu döngünün kırılması gerekiyor!"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi'nin 8 finalisti oylarınızı bekliyor
Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi'nin 8 finalisti oylarınızı...
Yomra'da silahlı saldırıya kınama! Belediye önünde açıklama
Yomra'da silahlı saldırıya kınama! Belediye önünde açıklama