Dinlenme Yatakları

Dinlenme Yatakları

Özellikle spa alanı rahatlaması için tasarlanmış ürünler ve özel rahatlama sağlamak için dizayn edilmiş ve üretilmiş olan dinlenme yatakları tam bir rahatlama ve dinlenme imkanı sunuyor.

11 Mart 2019 - 11:57

Özellikle spa alanı rahatlaması için tasarlanmış ürünler ve özel rahatlama sağlamak için dizayn edilmiş ve üretilmiş olan dinlenme yatakları tam bir rahatlama ve dinlenme imkanı sunuyor. Güvenilir ve yenilikçi ürünler ile kullanıcılarına en üst düzeyde konfor sunan dinlenme yatakları ile adeta sizler ya da müşterileriniz yeniden doğmuş gibi hissedeceksiniz.

Gharieni RLX ve RLX Electric

Sentetik deri döşemeli ve yumuşak malzemeden üretilmiş olan rahatlama yatağı, motorlu ayarlanabilir eğime sahiptir. 1000'den fazla renk kombinasyonuna sahip olan yatak, daha fazla rahatlama için opsiyonel olarak sunulan okuma lambasına ve boyun desteğine de sahiptir.

Otomatik kapatma sistemine sahip olan akıllı terme ısıtma sistemine sahip yatakta, 2 farklı renk seçeneği standart olarak veriliyor. Audio-relax koltuk başı, standart müzik çalarlar ile uyumlu hoparlöre sahiptir. 45 cm giriş yüksekliğine sahip olan yatağın, projeksiyon uzunluğu 190 cm'dir. Yatağın genişliği ise 70 cm'dir ve maksimum 160 kg ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir.

RLX modeli ise spa alanı rahatlaması için özel olarak tasarlanmıştır. Masaj, müzik, okuma ışığı ve entegreli opsiyonel ısıtılmış yatak yüzeyi. Beyaz, titanyum ya da koyu kahverengi metal bileşenler.

Aynı zamanda masaj yatakları ithalat, satış, teknik servis ve eğitim hizmetleri için de Cansu Kozmetik firmasına ait Gharieni marka masaj yatakları modellerini inceleyebilir, fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Gharieni RLX Light

Özellikle spa alanı rahatlaması için üretilen yatak sabit pozisyona ve sofistike bir tasarıma sahiptir. 2 farklı renkte döşeme seçenekleri bulunan yatak standart olarak poliüretan ya da sentetik deriden imal edilmiştir. Giriş yüksekliği 38 cm olan yatağın, projeksiyon uzunluğu 174 cm'dir. 66 cm genişliğe sahip olan yatağın maksimum 160 kg ağırlık kaldırma özelliği bulunmaktadır.

Gharieni Evo Lounger

Özel olarak tasarlanmış olan rahatlama yatağı, ayak, bacak, kafa ve sırt bölgelerini ayarlayabilen kumandaya sahiptir. Dört adet önceden ayarlanabilen pozisyona sahip olan yatak kapitone yumuşak poliüretan malzemeden üretilmiştir. Çıkarılabilir tabla ve LED okuma ışığına sahiptir.

3 alanda bulunan elektro-pnömatik (basınçlı havalı) bel desteği sistemine sahip olan dinlenme yatakları, akıllı termo sistemi ile ayarlanabilir ve otomatik kapatılabilir ısıtma sistemine sahiptir. İki ayarlı hassas titreşim özelliği ve dahili hoparlörler ile türünün en gelişmiş örneğidir.

Daha detaylı bilgi ve masaj – dinlenme yatakları modellerini incelemek için www.cansukozmetik.com web adresini ziyaret etmenizi öneriyoruz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzonspor maçında forma giyemeyecekler
Trabzonspor maçında forma giyemeyecekler
Hiç bu kadar zor günler geçirmemişlerdi
Hiç bu kadar zor günler geçirmemişlerdi