’CHP’yi HDP İle İlişkilendirinlerin Bilmesi Gerekenler… ’

'CHP’yi HDP İle İlişkilendirinlerin Bilmesi Gerekenler… '

21 Ekim 2021 - 12:52

CHP Trabzon Kadın Kolları Başkanı Ayşe Nil Bektaş, AK Parti’nin hamaset siyaseti yapmaya devam ettiğini ifade ettiği açıklamasında, “CHP’yi PKK ve FETÖ ile ilişkilendirmek isteyişlerinin nedeni cambaza bak siyasetidir” dedi.

Bektaş, “KİM?” başlığı ile yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

Türkiye’de 20 yılda yaratılan sorunlar: adaletsizlik, hukuksuzluk, liyakatsizlik, yolsuzluk, yoksulluk, yoksunluk, ekonomik kriz, hayat pahalılığı, umutsuzluk, kadın cinayetleri, çocuk istismarları, gelir dağılımında adaletsizlik, eğitimde eşitsizlik, rant ekonomisi,din simsarlığı, mikro milliyetçilik, mafya ve tarikat yapılarının devlet kadrolarında söz sahibi olması, toplumdaki ahlaki erozyon, siyasi ahlaksızlık , şahsım iktidarı anlayışı vs….

 Ama iktidar ve şürekası bu devasa sorunları görmemezlikten gelip hamaset siyaseti yapmaya devam ediyor. Bu ÇÖKÜŞ SİYASETİDİR

 Kurucu parti CHP’yi PKK ve FETÖ ile ilişkilendirmek isteyişlerinin nedeni cambaza bak siyasetidir.

Biz “FETÖ’nün devlete yerleşiyor” dediğimizde bize iktidar ve şürekası “ne istiyorsunuz muhterem hoca efendiden” diyerek dinsizlikle itham ettiler. Bu ülkede sınav soruları çalınıp yandaşlara dağıtılırken iktidar olanlardan ses çıktı mı?Haksızlığa uğrayan, geleceklerine çökülen gençler bu ülkenin evlatları değil miydi? Ama bu haksızlıkları, hukuksuzlukları ve zulümleri gidermek yerine FETÖ’yü iyice palazlandırdılar. Sonuç 15 Temmuz ve halka hesap vermek yerine “kandırıldım, halkım beni affetsin” hikayesi.

(KİMFETÖCÜ)

   CHP “Habur mahkemelerine” ve“PKK”lılar geçerken müdahale etmeyin emrini biz verdik” diyenlere şiddetli tepki gösterdiğinde, şimdilerde milliyetçilik hamaseti yapanlar neredeydi?

İstanbul Seçimlerinde kırmızı bültenle aranan “Osman Öcalan”ı devletin resmi kanalında iktidar lehine HDP’lilerden oy isteyen kimdi? Muhalefete oy veren HDP ”literörist , AKP”ye oy veren HDP”li  makbul vatandaş öyle mi?

(KİM İŞBİRLİĞİ İÇİNDE)

Yüzlerce okul yıkıp, kapatıp ahır haline getirilirken sırf yandaş yaratma uğruna  TÜRGVA”ya iktidar ve AKP”li belediyeler tarafından sağlanan yurt açma ve eğitim yapma imkanı sağlanmıştır.  İrfanlı, dindar nesil yetiştirme ideali olduğunu söyleyen TÜGVA kendi yandaşlarını usulsüz bir şekilde devlet kadrolarına yerleştirirken; umutlarına,geleceklerine çöktüğü gençlerin hakkına girmiyor mu? Kul hakkı yemiyor mu?

(HAK YİYENLER İRFANDAN BAHSEDEBİLİRLER Mİ?)

   Hukuk Devleti çağrısı yapan ve memurlara baskı altındayken dahi “tek adama değil anayasaya ve kanunlara uyun” uyarısı yapan Sn Kemal Kılıçdaroğlu’nun çağrısı,Kimi?Neden? rahatsız ediyor.

“KİM ÜLKESİNİ VE HALKINI SEVİYOR”

Halkı, kendi çıkarlarınız uğruna ayrıştırıcı politikalarla kutuplaştırıp, kandırmayın. Halk artık size inanmıyor ve nefret dilinden bıktı. Halk kendi arasına kimlerin nifak sokarak bölmeye çalıştığını görmeye başlamıştır.  Kendi iktidarını “DEMOKRASİ, ADALET, ÖZGÜRLÜK, EMEK üzerine yeniden kuracaktır. Kardeşlik dili kazanacak. Siz gideceksiniz.

     SAHİ! 128 MİLYAR DOLAR NEREDE?

YORUMLAR

  • 1 Yorum
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Örs'ün esnaf ziyaretleri devam ediyor;  'Esnafın dayanacak gücü kalmadı'
Örs'ün esnaf ziyaretleri devam ediyor; 'Esnafın dayanacak gücü...
İmamoğlu: Yepyeni bir sayfa açmak için buradayız
İmamoğlu: Yepyeni bir sayfa açmak için buradayız