CHP Ortahisar, CHP Genel Merkezi’nde... Oyman’dan açıklama:

CHP Ortahisar, CHP Genel Merkezi'nde... Oyman'dan açıklama:

07 Nisan 2021 - 10:52 - Güncelleme: 07 Nisan 2021 - 10:56

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Fatih Suat Oyman, CHP Trabzon Milletvekili Ahmet Kaya,  İlçe Sekreteri Abdurrahman Yıldız, Eylem ve Etkinlerden sorumlu Başkan Yardımcısı Emre Hasret  CHP'nun gurup toplantısına katıldı.

Parti Meclisi üyeleri ve milletvekilleri ile görüşmeler yaptıktan sonra CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile bir araya gelen Trabzon heyeti, Kılıçdaroğlu'na forma hediye etti. Trabzon'u herkesin mutlu olduğu bir şehir haline getirmek için çalıştıklarını ifade eden Oyman, ziyaret sonrasında şu açıklamayı yaptı; "Seçildiğimiz günden bu yana gerçekleştirdiğimiz faaliyetlerin yanı sıra ziyaretlerimizde temas ettiğimiz esnaflarımızın, sivil toplum kuruluşlarımızın bizlere aktardığı sorunlarını ve şehrimizde dile getirdiğimiz problemleri kendi çözüm önerilerimizle beraber Genel Başkanımızla paylaştık.

Ağırlıklı olarak Ortahisar’ın problemleri odaklı, tüm bileşenlerine temas ederek en güçlü ses olacağımızı ifade ediyoruz. Kendileriyle diğer siyasi partilerin yarışamayacağını ifade edenler şunu iyi bilsinler ki; Cumhuriyet Halk Partisi Ortahisar İlçe Başkanlığı olarak kimseyle bir yarış içerisinde değiliz, Trabzon için ortak akılda buluşarak belli bir kesimin değil herkesin mutlu olduğu bir şehir için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Sözümüz söz, Ortahisar’da başarıyı getireceğiz.

Ziyaretimizde Trabzonspor’umuzun Onur üyesi olan Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’na formasını takdim etmenin mutluluğunu da paylaşıyoruz."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi'nin 8 finalisti oylarınızı bekliyor
Akçaabat Güzel Sanatlar Lisesi'nin 8 finalisti oylarınızı...
BAŞKAN NUHOĞLU: SARP SINIR KAPISI’NIN KAPASİTESİ 900’E ÇIKACAK
BAŞKAN NUHOĞLU: SARP SINIR KAPISI’NIN KAPASİTESİ 900’E...