Cem Yılmaz: Ben bu işten bıktım usandım...

Cem Yılmaz: Ben bu işten bıktım usandım...

O profesör Cem Yılmaz’ı bıktırdı

06 Eylül 2018 - 15:11 - Güncelleme: 06 Eylül 2018 - 15:14

Gülmece sanatçısı Cem Yılmaz, Sarıay Derneği Başkanı Prof. Dr. Orhan Kural'ın kendisi hakkında sürekli açtığı davalara tepki gösterdi. "Hakkımda garip iddialarla dava açıyor" ifadesini kullanan Yılmaz, "Ben bu işten bıktım usandım, 10 küsür senedir sürekli bir taciz var ne yapacağım bilemiyorum" dedi.

Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na gelen Kural, hazırladığı manevi tazminat davası dilekçesini, İstanbul 4. Asliye Hukuk Mahkemesine sundu. Gazetecilere açıklama yapan Kural, Cem Yılmaz hakkında suç duyurusunda bulundu.

 

Kural, İngiltere’de Cem Yılmaz’ın yapacağı şov için 18 yaş sınırı getirildiğini ve bunun üzerine, "İngiltere çok doğru bir şey yaptı. İngiltere bunu anladı. Biz anlayamadık" şeklinde açıklama yaptığını ifade ederek, şunları söyledi:

''Bu kurumsal bir açıklamaydı. Kendisine suçlamada bulunmadım. Bu açıklamalar üzerine Cem Yılmaz’ın sosyal medya hesabında yaptığı paylaşımla terapi görmem gerektiğini söyledi. Kendisi doktur mudur? Diyelim ki ben terapi görüyorum. Bunu doktorum bile açıklayamaz. O gün bugün ailemle birlikte her türlü iftiraya, saldırıya uğruyorum. Geçen gün metroda saldırıya uğruyordum. Bu sefer mahkeme karşısına çıksın istedik. Geçen seferler suç duyurusunda bulunuyorduk. Gelip ifade veriyordu gizlice, sonra takipsizlik kararı veriliyordu."

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Trabzon'da heyelan nedeniyle kapanan yollar açıldı
Trabzon'da heyelan nedeniyle kapanan yollar açıldı
Tatil kredisi paketi hayal kırıklığı yarattı
Tatil kredisi paketi hayal kırıklığı yarattı