BNU’nun muhteşem galasının geliri eğitime…

BNU'nun muhteşem galasının geliri eğitime…

10 Haziran Cuma akşamı İstanbul Boğazı’nın incisi Divan Kuruçeşme, 400’e yakın Trabzon Sevdalısının birliğine, sevgisine, enerjisine tanık oldu.

16 Haziran 2022 - 12:43 - Güncelleme: 16 Haziran 2022 - 12:57

BNU dostluğumuzu Funda Arar’ın eşsiz şarkıları eşliğinde kutlarken Gala’nın bilet gelirleri, açık arttırma ile elde edilen bağışlar ve sanat eserlerinin satışı ile gelecek neslin uşaklarına önemli miktarda bir kaynak elde edildi.

Trabzon’u, Trabzonlu olmayı ve BNU’nun geçmiş dönem faaliyetlerini anlatan kısa bir film ile başlayan gece sırasıyla 4.Dönem YK başkanı Fatih Kulaç’ın hoş geldiniz konuşması, Trabzonspor’un şampiyonluğunun kutlaması, horon ekibi ve açık arttırma sonrasında Funda Arar’ın muhteşem performansıyla son buldu. 

Açıklama yok.

Gecede Trabzonspor yönetiminden Ömer Sağıroğlu, Zeyyat Kafkas, Kibar Yaşar Güven, Şemsettin Hancı’nın katılımları ile derneğimize bağışladığı imzalı formalar ve Sayın Saner Ayar’ın bağışladığı Atatürk’ün Trabzon da çekilmiş orijinal fotoğraflarının açık arttırmayla satışından ve hayırsever katılımcılarımızın maddi bağışları ile burs fonununa önemli miktarda katkı sağlandı.

 

BNU olarak bir kez daha şeffaf ve güvenilir bir dernek olmanın gururunu yaşarken çocuklarımızın eğitim hayatına daha güçlü şekilde katkıda bulunacak olmanın mutluluğu içindeyiz. Balomuza katılan tüm BNU dostlarına, üyelerimize, sponsorlarımıza, eserlerini bağışlayan sanatçılarımıza, kıymetli bağışçılarımıza ve emeği geçen herkese sonsuz teşekkürlerimizle…

TRABZON BİZİM

BU SORUMLULUK HEPİMİZİN!

Açıklama yok.

Açıklama yok.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Trabzon'da konuştu: Merkez bankasının dibi delindi
Saadet Partisi Genel Başkanı Karamollaoğlu, Trabzon'da konuştu:...
CHP'li vekil'den TMO'ya sert uyarı...
CHP'li vekil'den TMO'ya sert uyarı...