Bizim Neslin Uşakları yeni yaşına yeni başkanla giriyor

Bizim Neslin Uşakları yeni yaşına yeni başkanla giriyor

02 Ağustos 2021 - 12:24

2014 yılında kurulan kurulan Bizim Neslin Uşakları Derneği, kuruluş yıldönümüne yeni başkanla giriyor. 190 üyesi ile 7. yılını kutlayan dernekte yeni dönemde Fatih Kulaç başkanlık yapacak. 

Yeni dönem mesajı yayınlayan dernek yönetimi açıklamada şu ifadelere yer verdi: "2 Ağustos 2014 yılında ortak paydaları özüne, köklerine, değerlerine bağlılık olan 14 arkadaş doğduğu ve yetiştiği topraklara minnetlerinin yeşerttiği Bizim Neslin Uşakları derneğini kurdular. Bugün 190 üyesi ile 7.yılını kutlayan dernek, her yıl artarak vefa ve minnet duyguları gelişmiş Trabzonlu ve Trabzon’a sevgi besleyen yeni arkadaşlarının da aralarına katılmasıyla yolculuklarına devam ediyor. Şimdiye kadar bütün başkanları ve Yönetim Kurullarında olduğu gibi şehrimizden aldığı ilham, üyelerinden aldığı destek ile yeni dönem başkanı Fatih Kulaç ve yönetim kurulu aynı misyonu daha ileriye taşımaya kararlı olarak bayrağı bir önceki dönemden teslim aldılar. BNU; üyeleri arasında yarattığı sinerji ve yaptığı faaliyetler aracılığı ile Trabzon ve çevresine yönelik, ekonomik, sosyal, kültürel, eğitsel, çevresel ve sportif konularda bilimsel ve çağdaş çözümler üreterek toplumsal gelişmeye katkı sağlamayı ilke edinmiştir" 

Kurulduğu günden bugüne kadar öğrencilere burs , staj , mentor imkanı sağlayan dernek aynı zamanda çalıştaylar, Altın Kolye futbol turnuvaları, gala yemekleri, çeşitli sanat etkinlikleri (şiir ve müzik dinletileri, tiyatrolar ), söyleşiler, yardım etkinlikleri, seminerler, geziler gibi faaliyetler gerçekleştirdi.

Gönüllülüğü şehrine hizmet aşkıyla birleştiren Bizim Neslin Uşakları, gelecek neslin uşaklarına daha iyi bir miras bırakmak için çalışmalarına ve projelerine aynı heyecanla devam ediyor.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Atila Taner Kalaycioglu Karadeniz Teknik Üniversitesi Eczacilik Fakültesi Farmasotik Mikrobiyoloji A
    1 ay önce
    Sevgili Fatih Kulaç arkadaşıma başarılar diler sevgilerimi sunarım.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İbrahim Tatlıses'e hapis cezası
İbrahim Tatlıses'e hapis cezası
Doğalgaz ve elektriğe büyük zam yolda
Doğalgaz ve elektriğe büyük zam yolda