BEYAZ PATRONLARINI ESPRİYLE DÖVDÜ

BEYAZ PATRONLARINI ESPRİYLE DÖVDÜ

HEM GÜLDÜRDÜ HEM İĞNELEDİ..

17 Ocak 2013 - 00:00

Doğan Holding tarafından Doğan TV Stüdyoları'nda organize edilen Fresh MESH (Medya – Eğlence – Şov Dünyası) Konferansı başladı.

BEYAZ'DAN KANAL D'YE GÖNDERME

Konferansa katılan yapımcı-sunucu Acun Ilıcalı ve ünlü şovmen Beyazıt Öztürk birbirinden ilginç açıklamalarda bulundu. Beyaz, kendi programıyla ilgili konuşurken kanal yönetimine yayın saati konusunda ince bir göndermede bulundu. Beyaz, "Benim programın saatleri bu sene, her hafta değişik saatlerde yayına girdiği için, en son yayında da zaten söyledim saat kaçta yayına girdiğini bilmediğim için sabah erken geliyorum, sabah 7'de takım elbisemi giyiyorum, kanalın içinde devamlı ısınma hareketleri... Onun için de çağırdıkları zaman hemen Beyaz Show' başlıyor falan... Benim stüdyoya arkadan gelişim heybet falan değil, arkada bekliyorum bayağı bir..." deyince başta Doğan Tv Holding Yönetim Kurulu Başkanı Arzuhan Doğan Yalçındağ ve Doğan Tv Holding CEO'su İrfan Şahin olmak üzere izleyenleri kahkahalara boğuldu.

ACUN'UN ANISI KOPARTTI

Sözü alan Acun Ilıcalı, Beyaz'la ilgili unutamadığı anısını paylaştı. Acun şöyle konuştu: "Bir gün yine çok geç giriyor. Çıktı televizyondan bayağı posta koymaya başladı. Kanal D'ye posta koyuyor. 'Bu saatte girilir mi?, nasıl oluyor bu iş?' falan diye. Birden bir karton gösterdiler ona 'Arzuhan Yalçındağ bağlanıyor' diye... Bir anda gördü şaka yapıyorsunuz değil mi falan..."

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Ümran BIÇAKCI
    1 ay önce
    Çok güzel ve anlamlı bir yazı olmuş hocam.Kaleminize sağlık.Gercekleri ne de güzel anlatmışsınız.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Türkiye'de koronavirüsten dolayı karantina uygulanan şehir sayısı 15'e yükseldi
Türkiye'de koronavirüsten dolayı karantina uygulanan şehir...
Türkiye'de koronavirüste son durum (canlı-takip)
Türkiye'de koronavirüste son durum (canlı-takip)