Barry Adams Digitalzone’da!

Barry Adams Digitalzone’da!

Türkiye ve dünyada yaptığı SEO çalışmaları ile adından bahsettiren Zeo Agency, 2018 yılı için düzenleyeceği Digitalzone18 etkinliği ile yine sektörün zirvesindekileri bir araya getirecek.

12 Ekim 2018 - 15:33

Katılımcıların SEO uzmanları ile tanışma, soru sorma imkanı bulduğu Digitalzone, ilk düzenlendiği günden beri sektörün nabzını tutuyor.

Doğu Avrupa’nın en önemli etkinlikleri arasında yer alan Digitalzone’a bu yıl katılacak konuklardan biri de Barry Adams. Ödüllü bir SEO danışmanı olan Barry Adams’ın Digitalzone18’e katılacak olması organizasyonun yine adından söz ettirmesini sağlayacak. Teknik SEO konusunda uzmanlaşan Barry Adams, etkinliğin ikinci günü olan 19 Ekim 2018’de konuklarla buluşacak. Peki Barry Adams kimdir?

1998 yılından beri SEO alanında faaliyet gösteren Barry Adams, Expedia, Fox News ve News UK gibi son derece büyük ve kurumsal firmalarla çalışmıştır. Bilgilerini sektörde yer alan uzmanlarla paylaşmaya önem veren Barry Adams, birçok üniversitede ders vermekte, Avrupa’da oldukça popüler olan pazarlama blogu State of Digital’da baş editörlük yapmakta ve dünyanın birçok yerindeki dijital konferanslara konuşmacı olarak katılmaktadır.

Geleneksel olarak düzenlediği Digitalzone organizasyonları ve dünyaca başarıya ulaşmış SEO çalışmaları ile sektöre damgasını vuran Zeo Agency’nin önderliğinde düzenlenen Digitalzone18, bu yıl Radisson Blu Hotel Şişli’de 18-19 Ekim 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek. İlk gün içerik pazarlaması, video pazarlaması, sosyal medya pazarlaması ve kullanıcı deneyimi gibi “İçerik” temalı konular üzerinde konferanslar gerçekleştirilecek. İkinci gün ise arama motoru optimizasyonu (SEO), arama motoru pazarlaması (SEM), sosyal medya reklamları ve PPC reklamları gibi “Search” temalı konular üzerinde durulacak. İlk gün Phil Nottingham, Lexi Mills, Rıza Selçuk Saydam, Laura Crimmons, Yiğit Konur, Matthew Key gibi isimler sahnede olacak. İkinci gün ise Barry Adams’ın yanı sıra Larry Kim, Cindy Krum, Gary Illyes, Kevin Richard, Fatih Özkösemen, Bartosz Góralewicz, Anders Hjorth gibi isimler dinleyicilerle buluşacak.

İlki ana teması SEO olarak 2013 yılında SEOzone adıyla düzenlenen etkinlik, 2016 yılında yapısını değiştirerek bambaşka bir yapıya dönüştü. Yapısının değişmesiyle Digitalzone adını alan ve dünya çapında bir yapıya bürünen etkinliğin bu yıl beşincisi düzenlenecek. 700 kişinin katılması beklenen Digitalzone18’de iki gün boyunca tüm konferans dinleyicilere simultane çeviri ile aktarılacak.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Benzine büyük zam yolda
Benzine büyük zam yolda
Doğu Akdeniz'de sular ısınıyor... Yunanistan panikte!
Doğu Akdeniz'de sular ısınıyor... Yunanistan panikte!