Ayvazoğlu’nun o sözlerine CHP İl Başkanı...

Ayvazoğlu'nun o sözlerine CHP İl Başkanı Hacısalihoğlu'ndan cevap

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu'nun bir gazeteye yaptığı açıklamalarda muhalefetle ilgili söylemlerine sert cevap verdi.

21 Ocak 2021 - 13:23

CHP Trabzon İl Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, AK Parti Trabzon Milletvekili Bahar Ayvazoğlu'nun muhalefete yönelik, "Maalesef muhalefet; bir hatanın içerisinde değil bir kastın içerisindedir. Bu zamana kadar ülke menfaatine katkı sunan tek bir icraatleri yoktur. Sorumluluk duygularının olması gerektiği yerde ‘Şovenist’ duyguları hakimdir. " ifadelerine cevap verdi. 

AYVAZOĞLU ŞEHİR VE ÜLKE MENFAATİ İÇİN KAÇ KEZ SÖZ ALMIŞ

CHP'nin kanun tekliflerinin mecliste reddedildiğini hatırlatan CHP İl Başkanı Ömer Hacısaliholu, "Sadece geçen yıl muhalefetin, işçiden emekliye, Eyt’liye 3600 ek gösterge bekleyenlerden, esnafa, çiftçiye,KYK borcu olandan, Sgk borcu olanlara dek muhalefetin verdiği 600 üzeri kanun teklifi hükümetleri tarafından reddedilmiştir. 18 yıllık iktidarları sonucu bu milleti ekmek, soğan patates kuyruklarına, çöpten ve Pazar yerlerinden  rızık arama noktasına kendileri getirmiştir. Merak ediyoruz. Sayın Ayvazoğlu ülke ve şehir menfaati için mecliste kaç kez söz almış hangi kanun teklifini vermiştir. Ülke menfaatlerini “Kişisel menfaatlerini” korumak olarak bildikleri için mi kırmızı bültenle arananları devlet televizyonlarına çıkarmışlardır. Artık tuzları kokmuştur. İlk seçimde seçmen sandıkta kendilerine gereken cevabı verecektir. Cumhuriyet Halk Partisi olarak dün olduğu gibi bugün de yoksulluğa ve adaletsizliğe mahkum edilen milyonların sesi olacağımızı beyan ederiz" açıklamalarına yer verdi. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
“Uzun antenli böcek” Karadeniz’i yiyip bitiriyor
“Uzun antenli böcek” Karadeniz’i yiyip bitiriyor
Trabzon'da o doktorla ilgili flaş iddia! Üzücü haber geldi
Trabzon'da o doktorla ilgili flaş iddia! Üzücü haber geldi