Reklam
  • Reklam
Athena Gökhan’dan Yılmaz Özdil paylaşımı

Athena Gökhan'dan Yılmaz Özdil paylaşımı

'Mustafa Kemal' kitabından elde ettiği gelirle tartışılan gazeteci Yılmaz Özdil'e bir eleştiride de sanatçı Gökhan Özoğuz'dan geldi. Özoğuzdan, Twitter hesabından yeni bir paylaşım yaptı: "Yılmaz Özdil Atatürkolog mu? Yurtseverler falan nasıl bir ayrıştırma ibaresidir. Hiçbir zaman samimi bulmadığım biri."

23 Ocak 2019 - 22:33

 

 

Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz, Twitter hesabından Yılmaz Özdil'i eleştirdi. Özoğuz, "2500 tl ye kitap mı? Yok artık ne o sayfalar altın mı?" diyerek tepkisini gösterdi.

Athena Gökhan, Twitter hesabından yeni bir paylaşım daha yaptı: "Yılmaz Özdil Atatürkolog mu? Yurtseverler falan nasıl bir ayrıştırma ibaresidir. Hiçbir zaman samimi bulmadığım biri."

19-01/23/screenshot_3.jpg

Ünlü sanatçı daha önce de Özdil'i eleştirmişti. Özoğuz, paylaşımında şu ifadeleri kullanmıştı: 

"2500 TL ye kitap mı? Yok artık ne o sayfalar altın mı? Yoo. Hmm ne peki özel seri hmmm bari Atatürk ile alakalı olmasaydı. Atatürk duysaydı önce kendi şiddetle karşı çıkardı. İdeolojisine ters bir durum. Ne tezat Ne abes!"

"Ben kendimce fikrimi hep söyleyeceğim. Taraf anlayışım körü körüne olmadığından doğru tınlayanı söyleyeceğim. Şimdi de başka troller coştu Çok mu önemli? Yoo yoklar ki önemli olsunlar sadece kim olduğunuzu hepimiz biliyoruz demek için bir göz kırpmak istedim."

"Bu arada kitap ilk çıktığında seve seve aldım tabi ki fakat bu 2500 TL ye özel seri Atatürk kitabı hareketini yanlış bulduğumu söyleyebilmeliyim öyle değil mi? Her şeye rağmen Kırmızı kedi yayınevi severek takip ettiğim bir kapı."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AREA'nın son anketi: İstanbul ve Ankara'da CHP adayları önde
AREA'nın son anketi: İstanbul ve Ankara'da CHP adayları önde
"Çay Bardaktan Taşıyor" paneli düzenlendi