Atalay’ın istifası heyecan yarattı

Atalay’ın istifası heyecan yarattı

Seçimler yaklaşırken iktidarın milletvekili adayları da yavaş yavaş netleşiyor. Özellikle bürokratlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor.

09 Şubat 2015 - 11:02

Seçimler yaklaşırken iktidarın milletvekili adayları da yavaş yavaş netleşiyor.  Özellikle bürokratlar yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Bu isimlerden biri de Basın İlan Kurumu Genel Müdürü Mehmet Atalay oldu. Atalay’ın istifa etmesi Trabzon’da heyecan yarattı. Atalay Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ekibinden ve gerekli görüşmeleri yaptıktan sonra istifa etti.

20 yıla yakın bir süredir Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın ekibinin içerisinde yer alan Atalay, kendisine verilen tüm görevleri başarıyla yaptı. Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü döneminde hem Türkiye’de hem Trabzon’da çok önemli işlere imza atmış olan Atalay, daha sonra geldiği Basın İlan Kurumu’nu da ayağa kaldırdı. Atalay son dönemlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da tüm programlarında en yakınında yer alıyor.

Atalay’a bu konuda Trabzon’a yaptığı ziyaretlerde büyük destek de var. Parti içinden ve sokaktan gelen talepleri değerlendiren Atalay’ın Genel Merkez tarafından muhtarlar nezlinde telefonla yapılan ankette de öne çıkan isimlerin başında geldiği belirtiliyor.

Atalay’ın Trabzon’da her kesimden insanla iyi diyaloglarının olması alçakgönüllülüğü ile vatandaşla doğrudan temas kurabilecek olması ve makro projeleri takip edebilecek bağlantıları ve kabiliyette olması en büyük avantajları. Atalay’ın aday gösterilmesi ile birlikte Trabzon için yapacağı projeler ile şehrin özellikle spor ve turizm alanında gelişiminde önemli katkıları olacak. Daha önce Atalay’ın olimpiyatları alarak şehre 800 trilyon yatırım gelmesine vesile olmuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Rize-Artvin Havalimanı'nda 3 ayda 196 bin 826 yolcu trafiği gerçekleşti
Rize-Artvin Havalimanı'nda 3 ayda 196 bin 826 yolcu trafiği...
Trabzonspor'u Şampiyonlar Ligi'nden servet bekliyor
Trabzonspor'u Şampiyonlar Ligi'nden servet bekliyor