Asena Atalay hakkında şok ifadeler

Asena Atalay hakkında şok ifadeler

Şimdilerde Beşiktaş'ta top koşturan Caner Erkin, eski eşi Asena Atalay hakkında zehir zemberek bir açıklamada bulundu.

26 Ocak 2017 - 11:13 - Güncelleme: 26 Ocak 2017 - 11:25

Yeni yılın ilk günlerinde sevgilisi Şükran Ovalı ile dünya evine giren futbolcu Caner Erkin, evet dedikten kısa bir süre sonra icra şokuyla sarsılmıştı. Eski eşi Asena Atalay tarafından birikmiş nafakalarını ödemediği gerekçesiyle icraya verilen Erkin, bu borçları kısa bir süre sonra ödedi ancak başarılı futbolcu bu defa da başka bir icra takibiyle karşılaştı. Asena Atalay bu defa da oğlu Çınar’ın masraflarını ödemediği gerekçesiyle eski eşini dava ediyordu. Bunu öğrenen Caner Erkin sosyal medya hesabından oğluyla birlikte çekilmiş bir karesini koyarak yanına zehir zemberek açıklamaların bulunduğu bir metin paylaştı.

İşte Caner Erkin’in o satırları:

 “Bugün basından Asena Atalay’ın hakkımda oğlum Çınar’ın masraflarını ödemediğim gerekçesiyle icra takibi yaptığını öğrendim. Bu tamamen yalandır. Öncelikle her zaman olduğu gibi bundan sonra da oğlumun giderlerini sorumluluk bilincinde olan bir baba olarak sonuna kadar karşılayacağımın bilinmesini isterim. Öte yandan şu gerçeklerin de bilinmesini istiyorum. Bu güne kadar susmamın tek sebebi oğlumdu. Sizin de bildiğiniz üzere evlilik birliği sürecinde 3. kişilerle birlikte olan Asena Atalay’a karşı boşanma aşamasında hiç bir hukuki hakkımı kullanmadım. Maneviyatımı oğlumun zarar görmemesi için hiçe saydım. Hatta sahip olduğum her şeyi kendisine ve ailesine vererek tamamen kurtulmayı amaçladım. Ama gördüm ki benim oğlumu zedelememek adına yaptığım ne varsa, üzerini örttüklerim ne varsa onları ortaya çıkarmak için elinden gelen yapan bir şahıs ve aileyle karşı karşıyayım. Üzülerek ifade ediyorum ki oğlum Çınar, akıl sağlığından yoksun, kendi menfaat ve çıkarlarını ön planda tutan ve bunun için sınır tanımayan, annelik bilincinden tamamen uzak bir anneye sahip. Ben oğlumun sağlıklı bir ortamda ve ailede, benimle birlikte büyümesi için her türlü çabayı göstereceğimi ve yasal haklarımı kullanacağımı belirtmek istiyorum. Her şeye sıfırdan başladığım ve mutlu olduğum şu günlerde buna gölge düşürme çabasının takdirini de sizlere bırakıyorum.”

ASENA ATALAY ÇINAR İÇİN NELER İSTEDİ

Asena Atalay, İstanbul İcra Müdürlüğü'nde yapılan icra takibine göre; eski eşinden, 6 yaşındaki çocukları Çınar’ın bakıcı masraflarından, sağlık harcamalarına, tatil masraflarından, müzik eğitimi giderlerine kadar bir dizi harcamanın tahsilini istedi. Atalay'ın eski eşine yönelik yaptığı icra takibinin toplam tutarı 451 bin 151 TL’yi buldu. İstanbul 35. İcra Müdürlüğü'nden başlatılan icra takip kararına göre; Atalay, eski eşinden çocuğu ile ilgili yaptığı masrafları sıraladı.

İŞTE O LİSTE:

1-Çocuğun sağlık harcamaları- 12 bin TL

2- Çocuğun eğitim giderleri 60 bin TL

3- Çocuğun bakıcı masrafları 42 bin TL

4- Çocuğun ulaşım masrafları 36 bin TL

5- Çocuğun giyim masrafları 12 bin TL

6-Çocuğun gıda masrafları 36 bin TL

7- Çocuğun müzik eğitimi 24 bin TL

8- Çocuğun spor masrafları 15 bin TL

9- Çocuğun tatil masrafları (Kayak) 45 bin TL

10 – Çocuğun barınma giderleri 32 bin 338 TL

11- Çocuğun barınma masrafı (Kira) 89 bin 100 TL

12- Çocuğun barınma masrafları (Aidat) 21 bin TL

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı: Zorunlu olmadıkça dışarıya çıkmayın
AFAD'dan soğuk ve yağışlı havaya karşı vatandaşlara uyarı:...
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!
Dikkat su sayaçlarınız donabilir!