Reklamı Geç
Albayrak Trabzon’un değeridir

Albayrak Trabzon'un değeridir

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu, Teknik Direktör Ünal Karaman'ın Berat Albayrak tarafından alındığına ilişkin iddialar üzerinden ilginç bir paylaşımda bulundu. Ünal Karaman olayını dış güçlere bağlayan açıklamayı yüzlerce AKP’li yönetici de paylaştı

02 Ocak 2020 - 11:01 - Güncelleme: 02 Ocak 2020 - 12:26

 

Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Murat Zorluoğlu sosyal medya hesabı üzerinden Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak üzerinden Trabzonspor hakkındaki iddialara ilişkin dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Teknik Direktör Ünal Karaman'ın Bakan Berat Albayrak tarafından görevden alındığına dair iddiaların gündeme gelmesi üzerine Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu, Bakan Albayrak'ın söz konusu görevden alma ile bir ilgisinin bulunmadığını söyledi.

Kamuoyunda Teknik Direktör Ünal Karaman'ın görevden alınması üzerinden sosyal medya hesabı twitter üzerinden uzun bir açıklama yapan Zorluoğlu, şu ifadelere yer verdi:

"Troll hesaplar, Trabzonspor’un ekonomik bataktan düzlüğe çıkabilmesi için her şeyi yapan Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak’tan intikam alabilmek için bu durumu fırsat bildi.
Bakan Albayrak, Trabzonspor’un hiç bir zaman iç işleyişine karışmadı. Sadece Trabzonspor yönetimi hangi konuda kapısını çalarsa yardımcı oldu. Öyle bir yardımcı oldu ki iflas etti denilen kulüp yeniden şampiyonluk yarışına girmiştir.
Dış mihraklar, trol hesaplardan teknik direktör değişikliğinin siyasi bir karar olduğu şeklinde ahlak dışı yalanlar pompaladı. Hedefleri şampiyonluğa giden Trabzonspor’u karıştırmak Trabzonspor’u bataktan kurtaran Bakan Albayrak’tan intikam almaktı!
Hazine ve Maliye Bakanımız Sn. Berat Albayrak'a yönelik düzenlenmeye çalışılan algı yönetiminin farkındayız."

Diğer taraftan Başkan Zorluoğlu sosyal medya hesabından "Birlik ve beraberliğimizi bozmaya çalışanlara fırsat vermeyeceğiz. Başaramayacaklar Trabzon Seninle Berat Albayrak, Pusuda bekleyen # Trabzonspor düşmanlarının operasyonlarına alet olmayalım, Şimdi bu yolu her zamankinden çok kenetlenerek, yine #yanyana yürüme zamanı" şeklindeki hashtagler ile dikkat çekti.

Öte yadan Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Zorluoğlu'nun paylaşımıyla gündeme gelen ve Trabzonspor'u karıştırmak isteyen 'dış güç güçler'in kim olduğu ise merak konusu oldu. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Koronavirüs'te Artvin bir ilkti, ama şimdi...
Koronavirüs'te Artvin bir ilkti, ama şimdi...
İçişleri duyurdu:  Zorunluluk kaldırıldı
İçişleri duyurdu: Zorunluluk kaldırıldı