AKP’nin resmi kurumda toplantısı tartışılıyor

AKP'nin resmi kurumda toplantısı tartışılıyor

AKP Trabzon merkez Ortahisar İlçe Örgütü yönetim kurulu toplantısı, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’nde yapıldı. AKP Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altuntaş yaptığı sosyal medya paylaşımı ile toplantıyı ve fotoğraflarını kamuoyuna ilan ederken, CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu bu tutuma sert tepki gösterdi ve “Her yer suç mahalline dönüştü. Ne demokratik kurumlar işliyor, ne de hukuk. Her yer tek adam rejiminin partisi AKP’nin çiftliğine döndü. Kimse korkudan bir şey diyemiyor’’ dedi.

10 Ağustos 2018 - 13:54 - Güncelleme: 10 Ağustos 2018 - 13:59

Sosyal medya hesabında “Bu haftaki yönetim kurulu toplantımızı Gençlik Spor İl Müdürlüğümüzde gerçekleştirdik” yazdılar...

AKP’li Altuntaş, facebook paylaşımında, ‘’Bu haftaki Olağan Yönetim Kurulu Toplantımızı Gençlik Spor il Müdürlüğümüzde gerçekleştirdik. Yaklaşan Yerel Seçimlerle ilgili olarak arkadaşlarımıza gerekli uyarıları yaptıktan sonra,İl ve Gençlik Merkezi Müdürlüklerimizin yaptıkları sunumu dinledik’’ mesajını kullandı. Aynı mesajda toplantı fotoğrafları da paylaşıldı.

Altuntaş yönetimi kurulu toplantısı sonrası Gençlik ve Spor Trabzon İl Müdürü Birdal Öztürk’ten brifing aldı!

CHP’DEN SERT TEPKİ

CHP Ortahisar İlçe Başkanı Ömer Hacısalihoğlu, AKP Ortahisar İlçe Başkanı Temel Altunbaş’ın yönetim kurulu toplantısını Gençlik Spor İl Müdürlüğü’nde yapmasına sert biçimde eleştirerek, “Her yer suç mahalline dönüştü. Ne demokratik kurumlar işliyor, ne de hukuk. Her yer tek adam rejiminin partisi AKP’nin çiftliğine döndü. Kimse korkudan bir şey diyemiyor. Siz yerel seçim çalışmalarının toplantısını devletin kurumunda yapacağınıza, AKP’li belediyelerden illallah eden Trabzonluların ayağına gidin ve onlardan öğrenin. Toplantı yapacak başka yer mi bulamadınız?” dedi.

‘’Demokratik, Laik, Sosyal, Hukuk devletine geçiş dönemi tek partide böyle aymazlıkların görmek mümkün olmadığını’’ belirten Ömer Hacısalihoğlu, ‘’ ’Adeta personeli sıraya dizip devlet kurumunda toplantı yapılması ancak tek adam rejimlerinde görülürdü Ne hakla devletin bir kurumunda siyasi partinin yönetim kurulu toplantısı yaparsınız?’ diye sordu.

 

 

 

KAYNAK: VİRATRABZON 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İstediği yerde istediği kişiyle ekrana çıkarız
İstediği yerde istediği kişiyle ekrana çıkarız
Dersim kararı durduruldu
Dersim kararı durduruldu