AKP milletvekilinin teşkilatla kavgası

AKP milletvekilinin teşkilatla kavgası

Milletvekili Balta iddialara göre teşkilatı fitnecilikle suçladı, kürsüyü yumrukladı salona parmak salladı... İl Başkanı Revi cevap verdi kimse bu teşkilata parmak sallayamaz dedi... Balta Revi’nin sık sık sözünü kesti teşkilat Revi’den yana tavır aldı...

04 Kasım 2019 - 11:15

Trabzon'da geçen hafta herkes Cuma gününe odaklandı. AK Parti teşkilatları daraltılmış divan toplantısı yaptı. Sadece iki milletvekili, yerel yönetimler başkan yardımcısı Mücahit Yanılamaz, İl başkanı Haydar Revi, belediye başkanları, ilçe başkanları, il ve ilçe yönetimleri ile kadın ve gençlik kolları yönetimleri katıldı.

Toplantıya girişler kartlı oldu ve ismi olmayanlar kesinlikle salona alınmadı. Toplantının ana gündemini Ortahisar İlçe milli eğitim müdürü ataması oluşturdu. Çok sıkıntılı bir atama olan milli eğitim müdürü ataması AK Parti Trabzon teşkilatının zorlu bir  sınavı idi. Kuruluşundan beri 18 senede hiç tartışılmayan Trabzon teşkilatı bir atama ile bir kaç kola bölündü. Toplantıda milletvekili Muhammet Balta atama sureci ile ilgili eleştirilere sert cevap verdi. İl Başkanı Haydar Revi ile il yöneticisi Fazlı Çapoğlu'da birer konuşma yaparak teşkilat üzerinden bölünme olmayacağı mesajı verdiler. Toplantı kongre sürecinin değerlendirilmesi ile sona erdi.
Toplantıda sert tartışmalar yaşandı. 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yapı Kimyasalları
Yapı Kimyasalları
TFF'den ertelenen Yeni Malatyaspor-Trabzonspor maçı hakkında açıklama
TFF'den ertelenen Yeni Malatyaspor-Trabzonspor maçı hakkında...