AKP İl Başkanı Mumcuoğlu Ayvazoğlu’nu savundu, ağır sözler...

AKP İl Başkanı Mumcuoğlu Ayvazoğlu'nu savundu, ağır sözler kullandı

02 Ocak 2022 - 19:28 - Güncelleme: 02 Ocak 2022 - 20:01

AK Parti Trabzon İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu, İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli'nin Ayvazoğlu ile ilgili sözlerine ağır ifadeler kullanarak cevap verdi. 

İl Başkanı Mumcu, İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli'nin Ayvazoğlu'nu kastederek kullandığı "Bilmenizi isterim ki bu makamda kalışınız bu makama  gelişiniz kadar kolay olmayacaktır" ifadelerine cevap verdi. 

ÇUKUR LİSAN, AR DAMARI ÇATLAMIŞ

Mumcuoğlu," AK Parti'de milletvekillerimiz ve görev alan herkes bulunduğu yerlere gayet şeffaf ve hakkı ile gelmiştir. Kişi kendinden bilir işi, misali herkes aynaya baksın. Bu seviyesiz, çapsız ve amaçsız siyaset dili İYİ Parti’ye yakışır. Trabzon’umuza ve Türkiye’mize yakışmaz. Bu tür çukur lisan ile ar damarı çatlamış İYİ Parti il başkanının kendisinin ve partisinin kalitesini ortaya koydu"   
İl Başkanı Dr. Sezgin Mumcu; İYİ Parti İl Başkanı Azmi Kuvvetli'nin AKP milletvekillerini değerlendirebilecek kalibrede olmadığını belirtti. 
Mumcu, "Kuvvetli’nin kullandığı bu seviyesiz üslup her şeyden öte millet iradesine yapılmış bir saldırıdır. Kuvvetli yaptığı açıklama için yalnızca Milletvekilimiz Bahar Ayvazoğlu’ndan değil bütün halkımızdan özür dilemelidir." dedi.

YORUMLAR

 • 2 Yorum
 • Hakikat
  5 ay önce
  Bütün ülkenin bildiğini, sanki farklı gibi kime anlatmaya çalışıyor Akp il başkanı,Allahın bildiğini kimden saklayacaklar ki .Kul hakkını almışlar bir kere "Allahım geç yapar ama güç yapmaz " bekleyip göreceğiz.
 • Sabır
  5 ay önce
  Akp il başkanı geçsin bunları.. onun reisi daha bunlar ne ki daha çok şey göreceksiniz diyerek bir parti genel başkanını tehdit etmedi mi. Emir geldi gündem değiştirmek zorundalar ne yapsın bu emir kulu.Gördük yapar sa Akp yapar söylemlerini.kimin nerden nereye nasıl geldiğini herkes gayet iyi biliyor.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Şehir Hastanesi inşaatının tasfiyesi ve yeni ihalesi danışıklı iş mi?
Şehir Hastanesi inşaatının tasfiyesi ve yeni ihalesi...
Krizin bedelini gençler ödüyor
Krizin bedelini gençler ödüyor