Ağaoğlu transfere gelen Fransızları şok etti

Ağaoğlu transfere gelen Fransızları şok etti

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu: 25 milyon euro nakit vereyim, bana bir Abdülkadir getirin

24 Haziran 2019 - 15:04

Trabzonspor Başkanı Ağaoğlu, Abdülkadir Ömür ve Yusuf Yazıcı için Fransız ekiplerinden aldıkları tekliflerin detaylarını açıkladı.

Yazıcı'ya Lille'den, Ömür'e de Monaco'dan transfer teklifi geldiğini belirten Ağaoğlu, "İkisi için de resmi teklif geldi. Birisi Monaco, birisi Lille, Birisi Ömür birisi de Yazıcı için. Allah'tan fazla zikredilmiyor. Uğurcan'a da gelen teklifler var" dedi.

Ağaoğlu, "Monaco'dan Abdülkadir'e 16 milyon euro ve bonuslar, Yusuf'a da Lille'den 12 milyon euro'luk teklifler mi geldi?" sorusuna, şu yanıtı verdi:

"İki oyuncumuza da yapılan teklifleri gerçek dışı görüyorum. Oyuncularımızın gerçek piyasa değerini yansıttığına inanmıyorum. Yusuf'a yapılan teklife de 12 civarı diyelim. Reel olarak 10 da bilmem nereye katılırsa 1 milyon daha.. Bu da biraz komik oluyor, işte Şampiyonlar Ligi'ne katılırsak 1 milyon euro daha.. Ne yapacağız bir taraftan ligde zirve mücadelesi verirken, taraftarlarımızla birlikte diğer taraftan sizin maçınıza gelip, bir de Şampiyonlar Ligi'ne katılmanız için hem taraftar hem kulüp hem de dua desteği mi vereceğiz"

Abdülkadir'in çok özel yetenekleri sahip bir oyuncu olduğunun altını çizen Ağaoğlu, "Bu teklifi getirdikleri zaman 'Ben size 25 milyon euro nakit vereyim, bana bir tane daha Abdülkadir Ömür getirin' dedim. Varsa getirin. Birbirlerine bakıyorlar... Yok... O yetenekte Avrupa'da o yaş grubunda tahmin ediyorum 10-15 oyuncu var. Ama Abdülkadir'de benim şu anda kelimelerle ifade edemeyeceğim, daha doğrusu doğru kelimeyi henüz bulamadığım iki üç tane daha artı var. Bırakın öyle bir yeteneği, o yeteneği ifade edebilecek kelime henüz ne Türkçe'de ne İngilizce'de ne de Fransızca'da mevcut. İnşallah bir gün o kelimelerin ne olduğunu bulabilirim. Onun için paranın ötesinde, Abdülkadir'in yurt dışına gitmesi için önünde zamanı var" diye konuştu.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İphone 7 Ekran
İphone 7 Ekran
OYUN PARKI
OYUN PARKI