AĞAOĞLU’NUN GÜCÜ YETMEDİ

AĞAOĞLU'NUN GÜCÜ YETMEDİ

YİNE KAPTIRDI..

18 Ocak 2013 - 00:00

Lüks araba tutkunu Ali Ağaoğlu hayali olan plakayı verdiği yüksek teklife rağmen basketbolcu Hasan Özkan'dan alamıyor. 

Ultralüks arabalarıyla dikkatleri her zaman üzerine çeken Ali Ağaoğlu, araçlarının fiyatlarının dışında plakalarıyla da ilgi çekiyordu. Her aracında AGA yazan ünlü işadamı ” Hayalimdeki plaka dediği AGA 61″ plakasını bir türlü almayı başaramıyor. 


PLAKA HASAN ÖZKAN'DA

Kendi soyadının ilk üç harfi ve memleketi olan Trabzon’un numaralarından oluşan plakanın sahibinin Fenerbahçe, Efes Pilsen, Ülkerspor, Opel, PSG gibi bir çok kulübün formasını giyen milli basketbolcu Hasan Özkan’da olduğu ortaya çıktı. 

HAYALİMDEKİ PLAKAYI OĞLUMA ALAMIYORUM

Sözcü gazetesinden evren Abdullahoğlu'nun haberine göre, Hasan Özkan’ın plakaya yeni sahip olduğu öğrenilirken Ağaoğlu bu plaka için bir çok kez bu özel plaka için teklif verdiği fakat bir türlü kabul ettiremediği öğrenildi. ”Hayalimdeki plakayı oğluma alamıyorum” diyen Ağaoğlu servetine rağmen alamadığı plakanın yeni sahibi Hasan Özkan’ı ikna edip, edemeyeceği şimdiden merak konusu oldu. 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Yunus Emre SARIARSLAN
    5 ay önce
    Değerli Arkadaşım Elif, Şehrimiz için hep birlikte daha doğrusunu, daha güzelini, daha iyisini üretmeye çalıştık. Kısa zaman içerisinde büyük sorumluluklar aldık, bu sürece seninde çok fazla katkıların olduğu şüphesiz öncelikle sana ve bu yolda, Trabzon için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum. Şehrimiz için söz verilen tüm projelerin de takipçisi olacağız. Sevgiler Selamlar...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
En Şık Elbise Modelleri
En Şık Elbise Modelleri
Kuru Boya
Kuru Boya