"Ağaoğlu, Nihat Özdemir’in ipliğini pazara çıkarmak...

"Ağaoğlu, Nihat Özdemir'in ipliğini pazara çıkarmak için yaptıysa..."

26 Şubat 2021 - 11:21

Sabah Yazarı Hıncal Uluç, Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nun teklifini reddeden TFF Başkanı Nihat Özdemir'i eleştirdi. Fenerbahçe'nin teklifini kabul eden Trabzonspor'u reddeden Özdemir'in "İpliğini pazara çıkarmaya gerek yok zaten ortada" yazdı... 

İşte o yazı 

İŞTE KUKLAMIZ!.

Ali Koç, Nihat Özdemir Başkan'a (Neyin başkanı mı?. Güya futbolun) emretti. "Galatasaray derbisine, yasak saatlerde sokağa çıkma izni olan sağlıkçıları davet edelim, jest olur" dedi.
Zorlu toplantısından bu yana Koç'un her dediğine "Başüstüne" diyen, hakemleri bile ona sormadan atayamaz hale gelen Başkan(!) da anında "Peki" dedi.
Şu anda 6222 savcılığında, "Sağlıkçı" diye stada giren ve Spor Bakanı ile Federasyon Başkanı'nın yanında Fatih Terim ve kaptan Arda başta, ısınmak için sahaya çıkan tüm Galatasaray'a ana, avrat, bacı sövenler..
Adalet nasıl tecelli edecek, bilmiyor ve bekliyoruz.. 6222 varsa, ne olacağı belli de.. 6222 bugüne dek uygulandı mı, diye sorarsanız.. Ben bilmiyorum. Neyse. Dün bizim sporda devasa haberdi.
Trabzon'da oynanacak Trabzon-Fener derbisinde, Trabzon'daki sağlıkçıları davet etmek için, Nihat Özdemir Başkan(!)dan izin istemiş, Trabzon Başkanı Ahmet Ağaoğlu.. Ve o muhteşem bir değil üç (!!!) ünlem işaretli başkan, tam da tahmin ettiğiniz gibi "Olmaz" demiş..
Sağlıkçılar, Ali Koç için gelirse tamam.. Ama Ali Koç'a karşı gelirse hiç olur mu öyle şey?. Ahmet Başkan, senin dünyadan haberin yok, yahu.. "Ben bu teklifi Nihat Özdemir'in ipliğini pazara çıkarmak için yaptım" diyorsan gene geçersiz. O iplik zaten pazarda.. Hani Fener Stadı'nın yanında Salı Pazarı var ya, Kadıköy'de.. Git bak, orda duruyor!.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İmamoğlu, Trabzon'da kayınvalidesini son yolculuğuna uğurladı
İmamoğlu, Trabzon'da kayınvalidesini son yolculuğuna uğurladı
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Trabzon'a geldi
İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu Trabzon'a geldi