Ağaoğlu’na Şampiyonluk Kutlamaları AKP’nin şovuna...

Ağaoğlu'na Şampiyonluk Kutlamaları AKP'nin şovuna dönüşmesin uyarısı

Trabzonspor'un Şampiyonluk kutlamaları programı belli oldu.

10 Mayıs 2022 - 16:07

Trabzonspor'un 2021-2022 Şampiyonluk kupasını kaldıracağı günün programı belli oldu. 14 Mayıs günü Akyazı Şenol Güneş Spor Kompleksi Medikal Park Stadyumu'nda düzenlenecek olan şampiyonluk kupası töreni öncesinde Trabzonspor camiasından Kulüp Başkanı Ahmet Ağaoğlu'na uyarı geldi. 

Aynı gün Rize'ye açılış töreni için bölgeye gelecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kupanın açılış törenine katılacağı öğrenilirken, Trabzonspor'un şampiyonluk sürecine girdiği günden itibaren "Şampiyonluğu sanki Cumhurbaşkanı sağlamış gibi" bir algı yaratmak için türlü uğraşlarda bulunan AKP'li siyasetçilerin Trabzon'daki kutlamaları şova dönüştüreceği endişesi yaşanıyor. 

Maçlarda AKP flamaları açan, kulüp başkanını maç öncesinde ziyaret ederek poz veren, şampiyonluğun kesinleştiği Antalya maçında, şampiyonluğu kutlamak için Meydan'da toplanan binlerce taraftara seslenmek üzere stanta çıkan ve Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı arayarak taraftarı teşekkür ettirme çabasına sokan AKP'li siyasetçilerin kutlamaları suistimal edebilme olasılığına karşı taraftar tepkisini sosyal medyada dile getiriyor. 

Trabzonspor'un alnının akıyla kazandığı kupasını siyasete alet etmemesi için Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu'nu uyaran Trabzonspor taraftarı, "Sevincimizi gursağımızda bırakmayın" mesajı verdi. 

 

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • iskefiyeli
    1 hafta önce
    AKP şovuna dönüşmemesi için bir neden kalmayacak Erdoğan gelirse.TS un emeğine yazık olacak. Siyasette zaten bulaşmış spora,atık tam göbeğinde olacak siyaset.
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Fatih'te esnaflar arasında silahlı kavga: 7 yaralı
Fatih'te esnaflar arasında silahlı kavga: 7 yaralı
Trabzon'da Harmantepe şehitliğinin durumu içler acısı...
Trabzon'da Harmantepe şehitliğinin durumu içler acısı...