Reklam
Trabzon’da Kabine Gururu

Trabzon'da Kabine Gururu

DKİB Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Kalyoncu:"Bu vesile ile ülkemizi güçlü lider, büyük lider vizyonu ile yepyeni ufuklara taşıyacak olan yeni hükümet sistemini kuran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ihracat camiası olarak şükranlarımızı arz ediyoruz"

11 Temmuz 2018 - 11:54

Doğu Karadeniz İhracatçılar Birliği (DKİB) Yönetim Kurulu Başkanı Saffet Kalyoncu, "Bu vesile ile ülkemizi güçlü lider, büyük lider vizyonu ile yepyeni ufuklara taşıyacak olan yeni hükümet sistemini kuran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ihracat camiası olarak şükranlarımızı arz ediyoruz." ifadesini kullandı.

Kalyoncu, yaptığı yazılı açıklamada, Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nin, ihracat camiasına da büyük sevinç yaşattığını ifade ederek, şöyle devam etti:

"Ülkemizi 2023 yılı hedeflerine, dünyanın en büyük 10'uncu ekonomisi olma hedefimize taşıyacak, büyük Türkiye Cumhuriyetinin inşasını başlatacak bu güçlü kadro ve yepyeni sistem yıllardır iş alemi olarak özlemini duyduğumuz sistemdir. Özellikle Sayın Cumhurbaşkanımızın güçlü lider vizyonu ve inovatif anlayışı ile yeni hükümet kabinesinin iş dünyası kökenli, alanında uzman vizyoner isimlerden oluşması ihracat camiamızda ayrı bir gurur kaynağı olmuş bizlere büyük şevk vermiştir."

Türkiye'nin yeni sistem içinde hedeflerine ulaşması için DKİB olarak canla başla çalışacaklarını da vurgulayan Kalyoncu, şunları kaydetti:

"İhracatçı Birliklerinin bağlı olduğu Bakanlık olarak oluşturulan Ticaret Bakanlığımıza iş dünyası içinden, bizler gibi iş aleminden Sayın Ruhsar Pekcan hanımefendinin Bakan olarak atanması bizler için ayrı bir gurur kaynağı olmuştur. Sayın Bakanımız Ruhsar Pekcan hanımefendinin ülkemiz ihracatının geliştirilmesine, camianın içinden biri olarak büyük katkı sağlayacağına inanmaktayız. Sayın Bakanımıza ihracat camiası olarak tebriklerimizi arz eder, üstün başarılar diliyoruz. Bu vesile ile ülkemizi güçlü lider, büyük lider vizyonu ile yepyeni ufuklara taşıyacak olan yeni hükümet sistemini kuran Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a ihracat camiası olarak şükranlarımızı arz ediyoruz. Yeni atanan değerli Bakanlarımıza görevlerinde üstün başarılar dileriz."

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Penaltıları neden Rodallega atıyor
Penaltıları neden Rodallega atıyor
Trabzospor’a bir darbe de Akyazı’da Alanyaspor’dan
Trabzospor’a bir darbe de Akyazı’da Alanyaspor’dan