Papağana saldıran adam akıl hastanesine sevk edildi

Papağana saldıran adam akıl hastanesine sevk edildi

Papağana işkence görüntüleriyle büyük tepki toplayan Murat Özdemir, savcılık sorgusunun ardından serbest kaldı. Savcılık, Özdemir'i akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesine sevk etti.

18 Aralık 2018 - 19:20 - Güncelleme: 18 Aralık 2018 - 21:50

Televizyonda yayınlanan bir yarışma programıyla tanınan Murat Özdemir, papağanına yaptığı işkence videosunu sosyal medya hesabından paylaşınca büyük tepki gördü.

Dün akşam saatlerinde gözaltına alınarak Beşiktaş Asayiş Büro Amirliği'ne getirilen Murat Özdemir, burada yapılan işlemlerinin ardından sabah saatlerinde Çağlayan'daki İstanbul Adalet Sarayı'na sevk edildi. 

'BEN BİR ŞEY YAPMADIM'

Ters kelepçeli olarak adliye binasına getirilen Murat Özdemir, basın mensuplarının soruları üzerine, “Elimi ısırdı. Ben bir şey yapmadım” dedi. Murat Özdemir, sorgusu yapılmak üzere savcılığa götürüldü.

AKIL HASTANESİNE SEVK EDİLDİ

Murat Özdemir, savcılık sorgusunun ardından serbest kaldı. Savcılık, Murat Özdemir'i akli dengesinin yerinde olup olmadığının tespit edilmesi için Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk etti.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siyah-Beyaz Olduk, Her Mahallemizi Renklendireceğiz
Siyah-Beyaz Olduk, Her Mahallemizi Renklendireceğiz
VAR konuşmaları açıklansın
VAR konuşmaları açıklansın