Özcan’dan her satırı ders niteliğinde yazı

Özcan'dan her satırı ders niteliğinde yazı

Trabzon siyaset ve iş dünyasının sevilen ismi Nazım Özcan yaptığı paylaşımla gerçekleri yandaşların surtana vurdu.

16 Mayıs 2018 - 13:36 - Güncelleme: 16 Mayıs 2018 - 13:41

İşte Nazım Özcan’ın o paylaşımı:

16 yıldır iktidar olan AKP’nin mensupları ağız birliği yapmışcasına Ülkenin bekasından başlayıp ,geçmiş dönemleri ihtiyaca göre milada kadar giderek ve kötüleyerek, dış güçlerden yürüyüp , yanlışların tamamını terör örgütlerine yükleyip , dünyadaki Türk ve İslam düşmanlığını siper ederek yeni dönemin ekonomik ve sosyal açıdan çok parlak olacağını söylüyorlar. 
Bu ülkenin tarihin her döneminde dışarıda düşmanları içerde ise hainleri olmuştur ve olacaktır da. Sığ tarih bilginiz ile siyaset ve tv dizi yapımcılarının size anlattığı senaryolara inanarak Tarih yorumu yapmanız bir yana Kutsal inancımızı da neredeyse Akp iktidarı ile başladığı kafasını nasıl yaptığınızı anlamakta zorlanıyorum.
15 yıldır idarenizde olan bu ülke 2000 yıldan eski bir tarihe sahip son yüz yılı Cumhuriyet 700 yıllık bir imparatorlukdur. Verdiğiniz her türlü zarara rağmen binlerce yıl daha ayakta kalacağıda bir gerçektir.
15 yıldır olanı satmak , ismini değiştirmek , en az önümüzde ki 50 yılı borçlandırarak KAZANMA GARANTİLİ YAP İŞLET DEVRET MODELİ ile sonrakileri de bağlayıcı sistem dışında ne yaptınız. 
Yol medeniyetin sacayaklarından biri iken sizde yandaş beslemenin en pratik yolu oldu. 
Sağlıkta başlangıçta güzel ve doğru hamlelerle başlamışken bu günkü durum iki üç uygulama dışında Vatandaşa zarardan başka bir fayda sağlamıyor. 
Milli eğitim lahana çorbasına dönerken Ticari hesabların en çok yapıldığı alan haline geldi. İlim, irfan ,icat ,araştırma,bilimsellik bir kenara bırakılıp Medreseler hortlatılmaya çalışılıyor. 
Bütün kurumlarımız sizin yetersizliklerinizden ihale ve taşoren sistemine , bu sistem üzerinden de yandaş beslemeye dönüştü. Tıp da Hacamatın reklamının yapılması ne demektir yahu. 
Üç yanımız denizle kaplı ülkemizin 4 yanını düşmanla sardınız. Dost diyebileceğimiz , sırtımızı yaslayabileceğimiz bir ülke bırakmadınız.
Her fırsatta hakaret edip sövüp saydığınız Ecevit hükümeti ve Kemal Derviş’inn ekonomik programı ile 10 yıl gelip üzerine hiç bir şey koyamadığınız için bu gün ekonomi iflas seviyesinde ve siz bunuda itiraf edecek cesarete sahip değilsiniz.
Sırf siyaset yapmak adına Bakanlar kurulunu emir eri anlayışına sahip , yetersiz , fikir üretemeyen, iş bilmezlerle oluşturup kişisel kredinizi önlerine kalkan yaparak ülkeyi zarara uğrattınız.
Çok zigzag yapıp , eleştiriye tahammül göstermeyerek , tereddütsüz biat arayarak ekibiniz içindeki yetenek ve bilgili kişileride uzaklaştırıp, önce küstürüp sonrasında düşman ilan ettiniz.
İnanın yazacak o kadar daha çok şey varki , ancak ben burada kesiyorum. Ramazan bayramı çıkana kadar da siyasi paylaşım yapmayacağım. 
Herkesin Ramazanını kutluyor , hayırlara vesile olmasını diliyorum. Allah Devletimin ve milletimin yardımcısı olsun...

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ünal Karaman:
Ünal Karaman: "Kazanmak ve tur atlamak önemli"
Athena Gökhan'dan Yılmaz Özdil paylaşımı
Athena Gökhan'dan Yılmaz Özdil paylaşımı