Kuzey Ekspres’ten muhteşem gece

Kuzey Ekspres'ten muhteşem gece

Trabzon'un köklü gazetelerinden Kuzey Ekspres 23. Kuruluş yıl dönümünü geniş katılımlı bir gece ile kutladı.

25 Aralık 2016 - 14:48 - Güncelleme: 25 Aralık 2016 - 15:09

Trabzon'un yerel gücü Kuzey Ekspres Gazetesi muhteşem bir gece ile Trabzon'un önemli isimlerini biraraya getirerek 23. yıl dönümünü kutladı. 

Geceye Trabzon Milletvekilleri Ayşe Sula Köseoğlu, Adnan Günnar, Muhammet Balta, Trabzon Ortahisar Belediye Başkanı Ahmet Metin Genç, CHP İl Başkanı Turgay Güngör, TTSO Başkanı Suat Hacısalihoğlu, Trabzon Baro Başkanı Sibel Suiçmez, Trabzonspor yöneticileri, Celil Hekimoğlu, Hüseyin Örs, Özkan Sümer, Trabzon Borsası, Şükrü Köleoğlu, Cafer Hazaroğlu, Yusuf Ziya Yılmaz, Gürol Ustaömeroğlu, TGC Başkanı Yusuf Turgut ve yöneticileri, Sivil Toplum Kuruluşu yöneticileri, işadamları, spor dünyası, ASKF, TÜFAD, Trabzon Kuyumcular Odası Başkanı Ali Yazıcı, Fikret Ataoğlu, Atilla Ataman, İdmanocağı Kadın Voleybol takımı, İmperial Hastanesi, Avrasya Üniversitesi ve çok sayıda gazeteci ve davetli katıldı. 

Gazetenin imtiyaz Sahibi Hasan Kurt, gecede yaptığı açılış konuşmasında basın sektörünün zor bir süreçten geçtiğine vurgu yaparak 23. yıldır yayın hayatına devam eden Kuzey Ekspres Gazetesi'ne okurların ve Trabzon'un sahip çıktığını bunun için de herkese teşekkür ettiğini söyledi. 

Gecede Trabzonlu ünlü sanatçı İbrahim Can sevilen şarkılarını söylerken gecenin sürprizi TRT sanatçısı Ayşen Birgör söylediği şarkılarla adeta mest etti. 

ve Geceye katılanlar hep birlikte kemençe eşliğinde horon oynadı ve günün anısına pasta kesildi. 

VİDEOYU İZLEMEK İÇİN FOTOĞRAFIN ÜZERİNE TIKLAYINIZ

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ekonominin patronu güvendir
Ekonominin patronu güvendir
Eren Erdem'e soruşturma
Eren Erdem'e soruşturma