Celil Hekimoğlu’ndan 61 Bin Liralık Anlamlı Bağış

Celil Hekimoğlu'ndan 61 Bin Liralık Anlamlı Bağış

Trabzonspor'un dün başlattığı bağış kampanyasına önemli bir destek de aynı zamanda eski yönetici olan Hekimoğlu Döküm Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Celil Hekimoğlu'ndan geldi.

26 Nisan 2018 - 13:12

Trabzonspor'un dün başlattığı bağış kampanyasına önemli bir destek de aynı zamanda eski yönetici olan Hekimoğlu Döküm Sanayi A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Celil Hekimoğlu'ndan geldi. Camianın değerli isimlerinden Hekimoğlu, kulübümüzün içinden geçtiği ekonomik buhranı atlatabilmesi için başlatılan bu seferberliğe 61 bin liralık bağışıyla ortak oldu.

Gerek Medical Park Stadyumun aldığı locayla gerek personellerine hediye ettiği sezon formalarıyla Trabzonspor'a desteğini her fırsatta gösteren Hekimoğlu, bağış ve kampanya süreci ile ilgili şöyle konuştu: ''Biz Trabzonsporumuza her zaman destek olduk. Olmaya da devam edeceğiz. Kulübümüzün başlattığı bağış kampanyasına da kayıtsız kalamazdık. Trabzon’dan, İstanbul’dan, Ankara’dan, İzmir’den, Antalya’dan Türkiye’nin her yerindeki Trabzonlular, Trabzonspor’a gönül vermiş taraftarlarımız, iş adamlarımız bu kampanyaya destek olmalıdır. Yurtdışında da onbinlerce taraftarımız, iş adamımız var. Onlar da ellerini taşın altına koyacaktır. Buna gönülden inanıyorum. Çünkü Trabzonspor taraftarı vefalıdır. Cefalıdır da!''

Trabzonspor da yaptığı açıklama ile Hekimoğlu'na teşekkür etti ve şu ifadelere yer verdi: "Bağış çağrımıza gelen destekler tüm hızıyla devam ederken, gösterdiği duyarlılıktan dolayı Celil Hekimoğlu'na bir defa daha teşekkür ediyor, saygılarımızı sunuyoruz"

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Athena Gökhan'dan Yılmaz Özdil paylaşımı
Athena Gökhan'dan Yılmaz Özdil paylaşımı
277 adayı açıkladı
277 adayı açıkladı