Bizim Neslin Uşakları’ndan 23 Nisan şöleni

Bizim Neslin Uşakları'ndan 23 Nisan şöleni

Bizim Neslin Uşakları Derneği (BNU), geleneksel hale getirdiği 23 Nisan kutlamalarını Trabzon’daki Bnu evinde gerçekleştirdi .

23 Nisan 2018 - 03:08 - Güncelleme: 23 Nisan 2018 - 11:15

Bizim Neslin Uşakları , 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutladı. Dernek binaları olarak kullandıkları Bnu evinin bahçesi çocukların bayram coşkusuyla doldu, taştı.


Bnu  ve Özel İpekyolu Ortaokulu  birlikteliğiyle gerçekleşen şölende Gölçayır ilköğretim öğrencileri ve velileri Bnu evine misafir oldu.


Özel İpekyolu Ortaokulu kurucusu  ve aynı zamanda Bnu üyesi olan Feray Akdoğan ve Bnu Trabzon ekibi organizasyonunda İpekyolu ortaokulu öğrencileri , müzik öğretmenleri Çağla Araz eşliğinde birbirinden güzel performanslar sergiledi.
Dernek üyelerinin de en az çocuklar kadar şen oldukları gözden kaçmadı. Dernek Başkanı Prof. Dr Ergun Demirsoy yaptığı konuşmada çocuklara seslendi.

Konuşmasında  çocuklarımızın geleceğimiz olduğunun altını çizen Demirsoy onlara ilim, bilim ve Atatürk’ ün açtığı yoldan ayrılmadan hedeflerine ulaşmalarını nasihat etti. Çocuklarla hepbirlikte  şarkılar söyleyen Demirsoy , seslendirdiği solo türkü ile de çocukların gönlünü fethetti.


  

Şölene misafir olarak katılan öğrencilere ihtiyaçları dahilinde hediyelerin yanı sıra Trabzonspor formaları da hediye edildi. Şölende bulunan tüm çocuklar şölenden mutlu ayrıldı.

    


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Siyah-Beyaz Olduk, Her Mahallemizi Renklendireceğiz
Siyah-Beyaz Olduk, Her Mahallemizi Renklendireceğiz
VAR konuşmaları açıklansın
VAR konuşmaları açıklansın